استارت تیم ملی جوانان اسکیت اینلاین هاکی برای حضور در رولراسپورت 2017 آسیا

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

مرحله اول تست انتخابی تیم ملی جوانان اسکیت اینلاین هاکی آقایان جهت اعزام به بازی های جهانی رولر اسپرت 2017 چین 21 و 22 اردیبهشت ماه در آکادمی اسکیت انقلاب تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، ورزشکاران دعوت شده در روزهای پنج¬شنبه و جمعه 21 و 22 اردیبهشت ماه از ساعت 8 تا 10 صبح و 20 تا 22 زیر نظر کادر فنی تست های لازم را سپری خواهند کرد.

سپهر حیدری، مبین قلیچ خانی، محمد امین کره ای،پوریا آذری،سینا فصیحی،سینا پویان مهر، فرزین کاویانی،امین ارشدی،علیرضا ذوالفقاری،نیما حسن و عرفان آقاسی خانی از تهران، علی خداجویان، مجتبی رئیس میرزایی،پوریا استاد،حمید رضا انیسی،امیر حسین قاسمیان،شهراد شیشه ای،سید مجتبی سبط النبی و علیرضا خاکی از قم، سینا کریمی، سید کیارش عقیلی، احسان سروری فر،رسول مراغی،امیرحسین اسکندر لو و محمد مهدی مهدی نژاد از قزوین، محمد مهدی شاه صاحب و نیما صادقی از ورامین، امیر حسین ناصحی، عطا منصوری و مهدی سنگینیان از شهرری،عرفان اسلامی و مهدی حسین پور از آذربایجان شرقی و فربد بر آبادی و امید توانا از کیش نفراتی هستند که باید خود را به کادر فنی معرفی نمایند.

همچنین امیر تلخابی ، آرتین صدیقیانی،وحید ملکی،حامد حیدری و محمد سودانی به عنوان دروازه بان به این مرحله از تست فراخوانده شدند.

معرفی نامه از هیات اسکیت استان و بیمه ورزشی و کارت عضویت فدراسیون اسکیت (معتبر در سال 1396) برای حضور در تست الزامی است .

آقای یوسف حیدری با شماره 09121582048 نیز جهت هماهنگی های لازم پاسخگوی سئوالات خواهند بود.

رقابت های جهانی شهریورماه 96 به میزیابی چین برگزار می شود.