لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران سجادی: اسکیت در المپیک ماندنی خواهد بود
       .::   اعلام برنامه و شرایط برگزاری چهارمین دوره جشنواره اسکیت -- 17 مهر 1395  ::.        .::   سجادی: اسکیت در المپیک ماندنی خواهد بود -- 15 شهریور 1395  ::.        .::   بخشنامه مهم فدراسیون اسکیت / اجباری بودن تمامی لوازم ایمنی در رشته اسکیت هاکی -- 08 شهریور 1395  ::.        .::   آرزویی که محقق شد، سلام اسکیت به المپیک -- 15 مرداد 1395  ::.        .::   دستور العمل تاسیس کانون استعدادیابی ورزشی -- 31 تیر 1395  ::.        .::   تصاویر جدید از ساخت و ساز در آکادمی ملی اسکیت  -- 27 تیر 1395  ::.        .::   اعلام دستور العمل شرایط عمومی متقاضیان تأسیس باشگاه ورزشی -- 22 خرداد 1395  ::.        .::   اطلاعیه مهم فدراسیون اسکیت در خصوص مدارک و گواهینامه های بی اعتبار خارجی  -- 16 دی 1394  ::.        .::   آیین نامه و لیست داروهای ممنوعه سال 2016 -- 16 دی 1394  ::.        .::   تورهای تخصصی اسکیت ویژه علاقه مندان به حضور در رویدادهای برون مرزی -- 17 خرداد 1394  ::.        .::   ارتباط آنلاین با فدراسیون در راستای تکریم ارباب رجوع  -- 26 بهمن 1393  ::.        .::   فرصتی ویژه برای حامیان مالی رشته اسکیت -- 27 آذر 1391  ::.

سجادی: اسکیت در المپیک ماندنی خواهد بود

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان پس از بازدید از آکادمی ملی اسکیت گفت: اسکیت از جمله ورزشهای نشاط آور و با هیجان است و با این ویژگی ها در المپیک ماندنی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت؛ دکتر نصراله سجادی افزود: اسکیت برد در المپیک 2020 توکیو حضور دارد؛ این یک فرصت بوده و تصور من این است که اسکیت با یک بار حضور در این بازیها به دلیل ویژگی هایی که دارد در المپیک ماندگار خواهد شد. هیجان بسیار و تعدد علاقه مندان این رشته از جمله عواملی است که مسوولان کمیته بین المللی المپیک به آن توجه دارند و باید از این فرصت استفاده کرد.

وی افزود: اسکیت ورزشی نشاط آور و با هیجان بسیار است؛ محدودیت جنسیتی ندارد و در هر سن و سالی نیز می توان به آن پرداخت.

وی که برای بازدید از آکادمی ملی اسکیت به این مجموعه آمده بود؛ خاطرنشان کرد: نسبت به 8 ماه گذشته که از این مجموعه بازدید داشتم؛ روند خوبی را شاهد هستیم و طرح های ساخت و ساز این آکادمی بیش از 60 درصد رشد فیزیکی داشته است. روند ساخت و ساز آکادمی ملی اسکیت روندی مثبت و مناسب داشته است و باید به مجموعه فدراسیون در این خصوص تبریک گفت. امروز و پس از این مدت شاهد تغییرات بسیار هستیم و کارهای خوبی انجام شده است که جای تقدیر دارد. این آکادمی هم اکنون استاندارد بوده و ورزشکاران می توانند به راحتی در آن تمرین کنند تا مقام های مناسبی را برای خود و ایران به دست آورند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: در این بازدید در جریان روند آماده سازی تیم های ملی اسکیت سرعت مردان و زنان ایران اعزامی به رقابت های جهانی چین نیز قرار گرفتم. جوانان با انگیزه ای هستند و پتانسیل های خوبی نیز دارند و باید با تمرین و ممارست پله های ترقی و موفقیت را طی کنند.در ورزش و به ویژه اسکیت تنوع بسیاری را شاهد هستیم و این کار را تا حدودی برای ورزشکاران سخت می کند اما ورزشکاران باید بدانند برای جامعه مهم هستند و با تلاش مضاعف در راه موفقیت گام بردارند.

دکتر سجادی با تاکید بر فعالیت های هدفمند در جهت رشد و توسعه ورزش گفت: باید در زمینه سخت افزاری هم تلاش کرد؛ شهرداری ها و سازمان های دیگر نیز می توانند وارد عمل شوند و با زمینه سازی های مناسب؛ موجبات رشد و توسعه ورزش و اسکیت را فراهم سازند.